WB duet Fitness - siłownie na powietrzu

English version

Polecamy innowacyjny sprzęt do poprawy kondycji, pozwalający na zachowanie sprawności i dobrej kondycji. Systematyczne ćwiczenia likwidują tkankę tłuszczową w najbardziej kłopotliwych miejscach na udach, biodrach i talii. Regularne ćwiczenia przynoszą wspaniałe efekty w walce z nadwagą i cellulitem.

Nasze urządzenia przeznaczone są do ćwiczeń plenerowych dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Jesteśmy rzeczywistym producentem. Produkowane przez nas urządzenia sportowo rehabilitacyjne są w całości wykonane na terenie Polski. Urządzenia produkujemy ze szlifowanej stali nierdzewnej gat. AISI 304. Stopki wykonane są z antypoślizgowej blachy aluminiowej. Siedziska – typu stadionowego – odporne są na promieniowanie UV, posiadają atest i wewnętrzną konstrukcję wzmacniającą ze stali nierdzewnej.

Stosujemy wyłącznie łożyska kryte typu 2RS. Nasze urządzenia są w maksymalnie możliwy sposób zabezpieczone przed wandalizmem (demontaż fragmentów urządzeń jest bardzo utrudniony ze względu na brak widocznych i łatwo dostępnych śrub oraz nakrętek). Urządzenia występują pojedynczo lub w zestawach dwu- lub trój-urządzeniowych. Poszczególne urządzenia w zestawach są wzajemnie na trwale przyspawane do konstrukcji nośnej. Każde z urządzeń jest złożone w całość i przygotowane do fundamentowania według instrukcji.

Na nasz sprzęt udzielamy 24 miesięcy gwarancji. Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Nasze urządzenia do ćwiczeń można montować samodzielnie. Samodzielne fundamentowanie wg instrukcji nie powoduje utraty gwarancji.

Nasze urządzenia są zaprojektowane i wykonane wg wymagań polskiego oddziału Międzynarodowego Towarzystwa Certyfikującego TÜV Rheinland.

Sprzęt spełnia polskie i europejskie wymagania normy bezpieczeństwa PN – EN 1176:2009 oraz PN – EN 957:2006. Posiada także certyfikat zgodności z normą PN-EN 16630:2015.

Ponadto każde urządzenie posiada indywidualną instrukcję użytkowania w formie nalepki, zgodnej z wymaganiami TÜV. Urządzenia są dopuszczone do użytku publicznego z obciążalnością do 150 kg wagi ciała osoby ćwiczącej. Możliwe jest zastosowanie dodatkowych paneli z instrukcjami użytkowania sprzętu oraz ogólnej instrukcji korzystania z siłowni plenerowej.

Zyskaj piękną i zgrabną sylwetkę – zacznij ćwiczyć na profesjonalnym sprzęcie, aby skutecznie stracić zbędne kilogramy !!! Postaw sprzęt na swoim trawniku.

Już teraz skontaktuj się z nami !!!

 

 

Naszą siłownię na wolnym powietrzu można było zobaczyć w niedzielnym wydaniu Wydarzeń (23.02.2014) w telewizji Polsat - reportaż "Leczenie przez sztukę". Zapraszamy do obejrzenia (zobacz>>)

 

 

Certyfikat zgodności z normą

Oferowane urządzenia wykonane zgodnie z normą PN-EN 16330:2015. Zobacz certyfikat.

 

 

 

KOMPAKTOWY ZESTAW 3 w 1

 

Zestaw 3 w 1 można zamówić również w wersji na platformie

PAJACYK

zobacz film

KIEROWNICE

zobacz film

NARCIARZ

zobacz film

NORDIC WALKING

zobacz film

 

BIODERKA

 

zobacz film

CHODZIK

zobacz film

DRABINKA

HUŚTAWKA

zobacz film

ROWEREK

zobacz film

PORĘCZ TRÓJKĄTNA

zobacz film

PORĘCZ RÓWNOLEGŁA

zobacz film

PROSTOWACZ PLECÓW

DŻOKEJ

zobacz film

WIOŚLARZ

zobacz film

 

WYPYCHACZ - PRZYCIĄGACZ


zobacz film

STEPER - MOTYL

zobacz film

 

BIODERKA - NARCIARZ


 STEPER - NARCIARZ

 ŁAWKA

zobacz film